STOLNOTENISOVÝ TURNAJ „O pohár primátorky mesta Trenčianske Teplice“

Dňa 13.02.2020 sa žiaci našej školy zúčastnili stolnotenisového turnaja „O pohár primátorky mesta Trenčianske Teplice“. Turnaj sa uskutočnil v mestskej športovej hale a bol rozdelený do viacerých kategórií. Turnaja sa zúčastnilo 114 detí, ako prví svoje súboje odštartovali a turnaj zahájili najmladšie žiačky a žiaci. Postupne sa na veľmi kvalitne obsadenom a profesionálne zorganizovanom turnaji rozohrali súboje v kategóriách mladších a starších žiačok a žiakov. Vyvrcholením turnaja boli súboje v kategórii dorastencov, v ktorých mala svoje „želiezka v ohni“ aj naša škola. Po dramatických súbojoch v základných skupinách sa do ďalšej fázy turnaja, štvrťfinále, podarilo prebojovať Dominike Janekovej z III.Z., Kopíncovi Matejovi z II.L a jeho dvojičke Kopíncovi Radoslavovi taktiež z II.L. Pred bránami štvrťfinále aj napriek vynikajúcim výkonom zostal Ondrej Panák, ktorému chýbal k postupu len jeden víťazný set a nakoniec sa umiestnil na peknom 9. mieste. Po štvrťfinálových súbojoch, ktoré si dovolím tvrdiť, že boli ozdobou celého turnaja sa na 6. mieste v kategórii dorastenci umiestnil Kopínec Radoslav a jeho brat Kopínec Matej obsadil v rovnakej kategórii nádherné 5. Miesto. Najväčší úspech spomedzi našich študentov, ktorí sa na turnaji zúčastnili, dosiahla naša „stolnotenisová hviezdička“ Dominika Janeková z III.Z., ktorá po najkrajších zápasoch celého stolnotenisového dňa obsadila vo svojej kategórii fantastické 3. miesto!!!!....

Dominike, ale aj Matejovi, Radoslavovi a Ondrejovi patrí jedno veľké ĎAKUJEME, za vzornú reprezentáciu našej školy!!!!....a na záver mi dovoľte poďakovať sa aj našej prváčke Karolíne Havelkovej, ktorá sa zúčastnila turnaja ako členka podporného tímu a svojou prítomnosťou, podporou a vytváraním pozitívnej atmosféry prispela k vydarenému stolnotenisovému dňu.

Vypracoval: Mgr. Robert Hasidlo